Steve Roach - Space And Time: An Introduction To The Soundworlds Of Steve Roach

 • Katalogové číslo: ERA 2031-2
 • EAN: 8594048312314
 • Datum vydání: 25.05.2004
 • Profilový výběr, šamanská a relaxačně ambientní hudba
 • This Compilation: (P)+(C) 2004 NEXTERA under exclusive license from PROJEKT, USA.

Space and Time nabízí unikátní přehled z více než dvaceti let význačné tvorby světoznámého průkopníka ambientní hudby S. Roache.

Tento výběr nahrávek Steve Roach sám sestavil, vybral ze svých třinácti alb vydaných u vydavatelství Projekt Records a následně namixoval do perfektně proudícího toku, který Vám poslouží jako ideální náhled do jeho rozsáhlé diskografie.

"Space (Prostor)" a "Time (Čas)" jsou dvě témata, která soustavně proudí ve veškeré Roachově hudbě.

Jeho zvukové kreace jsou velmi emotivní a detailně propracované. Probouzí silné uvědomění si atmosféry prostoru a současně mění v rámci onoho prostoru vnímání času.

Svými rozsáhlými, čas zastavujícími zvukovými plochami zrcadlícími se na jeho albech jako "Structures from Silence (Struktury z ticha)" z roku 1984 nebo "Mystic Chords & Sacred Space (Mystické akordy a posvátný prostor)" z roku 2003, až po plamenně dýchajícími, rytmicko-šamanskými interpretacemi tvořenými spojením všech možných elektronických a organických nástrojů na albech "Dreamtime Return (Návrat času snění)" z roku 1989 a "The Serpent's lair (Dračí doupě)" z roku 2000, si Roach získal významnou pozici v mezinárodní "Síni slávy" předních ambientně atmosférických elektronických umělců.

Poháněn svou přirozenou plodností a nekompromisním přístupem Vás Roach zve na albu "Space and Time" na 74 minutovou cestu do neobyčejného světa zvuků a hlubokých hudebních zážitků.

Tracklisting

 1. Oracle
 2. Future Tribe
 3. Cricular Ceremony
 4. After the Dream
 5. The Calling
 6. This Moment is a Memory
 7. Gone West
 8. Ghost Train
 9. Early Man
 10. Hope
 11. Moon and Star
 12. Almost Touching
 13. Graceful Sky
 14. Structures from Silence
 15. Something in Tears
 16. Early Dawn
 17. Fever Grimpse
 18. Offering in Waves
 19. Vortex Ring
 20. Nameless

Biography

Links